حضرت زهرا ( سلام الله علیها): بهترین شما کسی است که در برخورد با مردم نرم تر و مهربان تر باشد و ارزشمندترین مردم کسانی هستند که با همسرانشان مهربان و بخشنده اند.
  • ۱۳۹۳ دوشنبه ۱ ارديبهشت
  • اِلأِثنين ١٩ جمادي الثانيه ١٤٣٥
  • Monday, April 21, 2014
monasebat
کد خبر : 104888 زمان مخابره : 1392/10/21 ساعت 20:08

بارش برف در پایتخت تا پایان امشب ادامه دارد

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم بارش پراکنده برف در پایتخت تا پایان امشب خبر داد.

قانون آنلاین- احد وظیفه با بیان این مطلب افزود: پیش بینی می شود طی 24 ساعت آینده  بارش برف در استانهای خوزستان، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه‌ و بویراحمر، فارس و بوشهر از شدت بیشتری برخوردار باشد.

به گزارش مهر، به گفته وی، سامانه بارشی از شب گذشته وارد کشور شده که این سامانه امشب در جنوب غرب، جنوب، غرب، مرکز و بخشی از شرق کشور و به صورت  پراکنده در شمال غرب، سواحل شمالی و دامنه جنوبی البرز سبب بارش برف و باران و وزش باد و در مناطق جنوبی رعد و برق خواهد شد.

وظیفه اظهار داشت: فردا با کاهش بارش برف در نوار غربی، بارش‌ها در مناطق شرق، جنوب، جنوب شرق و مرکز تداوم خواهد داشت و این سامانه اواخر روز یکشنبه از مرز کشور خارج می‌شود.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه خلیج فارس در  24 ساعته آینده مواج است تصریح کرد: در این مدت وزش باد در اردبیل، گیلان، مازندران و سواحل غربی شدید است.

وی افزود: فردا آسمان  تهران نیمه ابری همراه با مه صبحگاهی است بیشینه دما با دو درجه افزایش نسبت به امروز  برابر 6 درجه سانتیگراد بالای صفر و کمینه دما مانند امروز برابر صفر درجه سانتیگراد خواهدبود. 

اخبار مرتبط
 
 
                   
فرستادن دیدگاه

cname cname
cname
cname
captcha
ارسال دیدگاه
msg

دیدگاه خوانندگان

policy policy
تازه ترین ها
جایگاه تبلیغات
جایگاه تبلیغات