حضرت زهرا ( سلام الله علیها): بهترین شما کسی است که در برخورد با مردم نرم تر و مهربان تر باشد و ارزشمندترین مردم کسانی هستند که با همسرانشان مهربان و بخشنده اند. . . * ولادت دختر گرامی پیامبر اکرم (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن مبارک باد.
  • ۱۳۹۳ دوشنبه ۱ ارديبهشت
  • اِلأِثنين ١٩ جمادي الثانيه ١٤٣٥
  • Monday, April 21, 2014
monasebat
کد خبر : 63606 زمان مخابره : 1391/12/11 ساعت 09:07

در فدراسیون اسکیت چه خبر است؟

رییس انجمن اسکیت نمایشی استان تهران از نحوه برخورد سرپرست فدراسیون به شدت انتقاد کرد و گفت: خانم محمدیان برای رای جمع کردن در انتخابات، روسای هیات‌ها را برکنار می‌کند.

قانون- علیرضا طاعتی اظهار کرد: فدراسیون اخیرا تمام مسابقات ما را لغو کرده و میزبانی را از تهران گرفته است. متاسفانه قوانین را نقض می‌کنند و به قانون پایبند نیستند. مسئولان فدراسیون با ما مشکل دارند، زیرا رییس هیات با آنها و خواسته‌هایشان مخالفت می‌کند.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به درخواست فدراسیون برای واگذاری یکی از بهترین بازیکنان این تیم به استان هرمزگان، خاطر نشان کرد: مسئولان فدراسیون از ما خواستند نیلوفر مردانی که قهرمان کشور در ماده اسکیت سرعت است، را به تیم هرمزگان بدهیم تا آنها هم در مسابقات مقام بیاورند که ما مخالفت کردیم. با این وجود سرپرست فدراسیون دستور داد که مردانی برای تیم بوشهر در مسابقات شرکت کند. تیم تهران نمی‌خواست بازیکنش را از دست بدهد. بعد از این اتفاق هم میزبانی ما را در مسابقات فجر لغو کردند!

رییس انجمن اسکیت نمایشی تهران با اشاره به اعزام نکردن تیم به مسابقات قهرمانی آسیا، اضافه کرد: چند ماه قبل مسابقات قهرمانی آسیا در چین برگزار شد. تهران میزبان مسابقات انتخابی بود، اما فدراسیون میزبانی این رقابت‌ها را از ما گرفت و خودش آن را برگزار کرد. نزدیک مسابقات گفتند نفرات اول را اعزام می‌کنند، اما این نفرات انصراف دادند. با این که نفرات دوم می‌توانستند اعزام شوند ، ولی فدراسیون هیچ اردویی تشکیل نداد و در نهایت تیمی را به مسابقات اعزام نکرد.

طاعتی با بیان این که محمدیان به دنبال رای جمع کردن برای خودش است، خاطر نشان کرد: از روزی که خانم محمدیان به فدراسیون اسکیت آمده، کارهایی می‌کند که رای جمع کند! چرا تهران باید بازیکنش را به شهر دیگر بدهد؟! محمدیان به تیم‌های شهرستانی خیلی بها می‌دهد. بازیکنان تهران 70- 80 درصد تیم ملی را تشکیل می‌دهند. ما کمیته‌های فعالی داریم. نظم و انضباط و ساختار خوبی در هیات حاکم است. اخیرا فدراسیون استان‌ها را به چند منطقه تقسیم کرده، استان مازندران سال‌ها ملی‌پوش نداشته، در طول یکی، دو سال گذشته مقام آور شدند. با این همه مازندران در منطقه ما سرگروه شده و ما زیر مجموعه این شهر قرار گرفتیم. وقتی با این تصمیم مخالفت کردیم فدراسیون گفت که آنها از تهران بهتر هستند!

طاعتی با تاکید بر این که محمدیان ابتدا عملکرد روسای هیات‌ها را ببینند و بعد آنها را برکنار کند، تصریح کرد: تاکنون شش – هفت رییس هیات برکنار شدند. این تغییرات پیش از بررسی عملکرد روسا، نشانگر چیست؟ سرپرست فدراسیون کسانی را که شک دارد به او رای دهند، تغییر می‌دهد. تهران قطب اسکیت است، اما با این که رییس هیات ما بارها با محمدیان تماس می‌گیرد تا با او صحبت کند، وی پاسخش را نمی‌دهد! دبیر فدراسیون هم بازنشسته است و ما را تحت فشار می‌گذارد. چرا که ما با حضور او به عنوان دبیر مخالفت کردیم.

وی اضافه کرد: فدراسیون تاکنون بابت میزبانی تهران در مسابقات هیچ پولی به ما نداده است. ما مخالف فدراسیون نیستیم. تنها کار درست را انجام می‌دهیم. همه قهرمانان در اختیار ما هستند. تهران میزبان همه دوره‌های آموزشی بوده که متاسفانه فدراسیون میزبانی همه کلاس‌ها را از ما گرفته است! این‌ها همه به این دلیل است که بگویند تهران عملکرد خوبی نداشته و کاری نکرده است. ما درخواست برگزاری دوره‌های مختلف را می‌دهیم، ولی مخالفت می‌کنند. ما به فدراسیون نامه زدیم و علت گرفتن میزبان مسابقات را پرسیدیم، اما مسئولان به ما گفتند که بروید و دلیلش را از رییس انجمن اسکیت نمایشی فدراسیون بپرسید، چرا که ما کاره‌ای نیستیم!

طاعتی در پایان اظهار کرد: سرپرست فدراسیون نباید اسکیت را فدای خودخواهی خود کند. تهران با سایر استان‌ها فرق دارد. فدراسیون می‌خواهد کاری کند که ما زیر مجموعه مازندران باشیم، چرا که نمی‌خواهند هیچ جایگاهی در کشور داشته باشیم!

اخبار مرتبط
 
 
                   
فرستادن دیدگاه

cname cname
cname
cname
captcha
ارسال دیدگاه
msg

دیدگاه خوانندگان

policy
تازه ترین ها
جایگاه تبلیغات
جایگاه تبلیغات