حضرت زهرا ( سلام الله علیها): بهترین شما کسی است که در برخورد با مردم نرم تر و مهربان تر باشد و ارزشمندترین مردم کسانی هستند که با همسرانشان مهربان و بخشنده اند.
  • ۱۳۹۳ چهارشنبه ۳ ارديبهشت
  • اِلأَربِعا ٢١ جمادي الثانيه ١٤٣٥
  • Wednesday, April 23, 2014
monasebat
کد خبر : 70722 زمان مخابره : 1392/2/19 ساعت 12:53

حاشیه‌های حضور احمدی‌نژاد در ساری+عکس

قانون- تاخیر در آغاز جلسات و سخنراتی ها در جامعه ی ما، اختصاص به رییس جمهور ندارد و به رویه ای معمول تبدیل شده که اگر از آن تخطی شود جای بسی شگفتی است.

به گزارش کاسپین نیوز، برنامه ی سخنرانی دکتر محمود احمدی نژاد هم که از قبل ساعت 8 صبح اعلام شده بود تا ساعت 10/30 است، آغاز نشد. فضای نسبتا کوچک میدان شهدا هنوز مملو از جمعیت نشده است.

به هر سو که می نگرید و از هر زاویه ای که نگاه می کنید حضور دانش اموزان و محصلین نوجوان چشمگیر است.

در مسیر حرکت رییس جمهور محترم در حاشیه ی بلوار امام رضا (ع)  نیز دانش اموزان چند مدرسه ی پسرانه و دخترانه در سر کوچه یا به موازات دیوار مدرسه پرچم به دست انتظار می کشند تا در همان یکی دو ثانیه ای که خودروی حامل رییس جمهور از کنارشان می گذرد به ابراز احساسات بپردازند.

در حال حاضر در میدان شهدا صدای همهمه ی دانش اموزان و بلند گویی که اشعار حماسی میخواند بیش از همه گوش را می نوازد.

مامورین محترم نیروی انتظامی به زیباترین شکل ممکن نظم و انضباط را حفظ کرده اند.

سخنرانی ریاست جمهوری  بخاطر جمعیت کم شمار با تاخیر تقریبا سه ساعته انجام  شد .  در ساعت 12 مجری برنامه ضمن ایراد شعار هایی نظیر" صل علی محمد   بوی رجایی آمد " ، " دسته گل محمدی    به مازندران خوش آمدی " ، " صلی علی محمد  حامی رهبر آمد " ، ورود ریاست محترم جمهور را اعلام کرد . دقایقی بعد آقای دکتر احمدی نژاد وارد میدان شهدا شدند و در حالیکه از بالای ماشین به ابراز احساسات مردم پاسخ می داد در میان صدای ممتد سوت و کف و شعار حضار، میدان شهدا را دور زدند و به پشت جایگاه سخنرانی رفت.

مراسم با قرائت آیاتی از کلام نورانی قرآن و خیر مقدم آقای مهندس طاهایی استانداران محترم مازندران ادامه یافت. ایشان ضمن اشاره به سابقه ی مبارزاتی مردم این استان، آنان را سربازان حضرت مهدی(عج) ، مدافعان حریم ولایت، قهرمانان دفاع مقدس و جلودارحماسه سیاسی و اقتصادی نامید.آقای طاهایی رئیس جمهور را عاشق رهبر نامید و خطاب به ایشان گفت : ما مردم مازندران نیز چون شما جهت لبیک به فرمان رهبر عظیم الشان و خلق حماسه سیاسی و اقتصادی آماده ایم.

پس از خیر مقدم استاندار مازندران ریاست محترم جمهور در جایگاه حاضر شدند.

دکتر احمدی نژاد ضمن خواندن دعای " اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر.... " سخنان خود را باسپاس از خدا بابت زیارت مردم ساری آغاز کردند و مازندران را مهد علم ، ایمان و تلاش خستگی ناپذیر خواندند و اهالی این استان را طرفدار اسلام ناب معرفی کردند و نقش مازندرانی ها را  در دفاع مقدس ستودند.

ریس جمهور در بخشی از سخنانشان به  شرایط امروز دنیا را اشاره کردند و گفتند : مستکبران در چهل ، پنحاه سال اخیر با روش های بسیار پیچیده به غارت  ثروت ملت ها ادامه می دهند که نوسان قیمت ارز یکی از بازی های پیچیده استکبار جهانی است.

ایشان تعصبات قومی و مذهبی را تقبیح کردند و از نبش قبرِ جناب "حجربن عدی" صحابی جلیل القدر پیامبر (ص) ابراز انزجار نمودند.

رییس دولت در جایی دگر از سخنانش افزود ملت ها امروز هشیارند و از الگو های حاکم بر جهان خسته شده اند و چشمشان به سمت ایران است ، امروز مسولیت ما بسیار سنگین است.

رییس محترم جمهور در بخش هایی از سخنانش با اشاره به طرح "هدفمندی یارانه ها"  آنرا گامی بلند به سمت عدالت نامیدند و گفتند "یک آقایی در تلویزیون گفته است با اجرای این طرح ، بنزین به لیتری پنج هزار تومان می رسد . من می خواستم بگویم اونجای آدم دروغگو! اگر تمام قانون هدفمندی اجرا شود بنزین به دو هزار تومان خواهد رسید." همچنین رییس جمهور وعده دادند طرح های بسیار خوبی برای جوانان مازندرانی دارند که اخبار آن را به زودی اعلام می کنند.

در خاتمه با دعا برای ظهور امام زمان (عج) به سخنان خود پایان دادند . پس از مراسم سخنرانی و در حالی که سرود "ای ایران" از جایگاه پخش می شد رییس جمهور و آقای اسفندیار رحیم مشایی دقایقی به پرچم گردانی و پاسخ به ابراز احساسات مردم پرداختند.در این مراسم علاوه بر آقای رحیم مشایی، آقایان بقایی، ثمره هاشمی و دکتر الهام رییس جمهور را همراهی می کردند.

 

 

اخبار مرتبط
 
 
                   
فرستادن دیدگاه

cname cname
cname
cname
captcha
ارسال دیدگاه
msg

دیدگاه خوانندگان

policy
تازه ترین ها
جایگاه تبلیغات
جایگاه تبلیغات