حضرت زهرا ( سلام الله علیها): بهترین شما کسی است که در برخورد با مردم نرم تر و مهربان تر باشد و ارزشمندترین مردم کسانی هستند که با همسرانشان مهربان و بخشنده اند.
  • ۱۳۹۳ پنج شنبه ۴ ارديبهشت
  • اِلخَميس ٢٢ جمادي الثانيه ١٤٣٥
  • Thursday, April 24, 2014
monasebat
کد خبر : 98996 زمان مخابره : 1392/8/19 ساعت 13:42

سرپرست نفت تهران: جانشین پیدا کنیم نوروزی رفتنی است

رضا نوروزی در پرسپولیس، حاتمی در نفت

در صورتی که جایگزینی برای او پیدا شود فکر نمی‌کنم مشکلی با جدایی او وجود داشته باشد.

قانون آنلاین- در حالی که دیروز رضا نوروزی از علاقه خود برای پیوستن به یکی از دو تیم استقلال و پرسپولیس گفته بود خبرهایی مبنی بر  توافق پرسپولیس با این بازیکن شنیده شد اما سرپرست نفت  در این باره مدعی شده که پرسپولیس تنها درخواست خود را برای جذب رضا نوروزی به این باشگاه فرستاده و  توافقی بین نفت و  پرسپولیس انجام نشده «به هیچ وجه چنین موضوعی وجود ندارد. تاکنون فقط مهرداد اولادی از تیم جدا شده است و هیچ بازیکن دیگری جدا نشده است.»

ایرانیان  در مورد اینکه خبر درخواست  سپاهان و پرسپولیس برای جذب نوروزی  صحت دارد یا نه هم گفته : «این امر صورت گرفته است اما باشگاه نفت هنوز جواب آنها را نداده است. به هر حال ما این بازیکن را نیاز داریم. در صورتی که جایگزینی برای او پیدا شود فکر نمی‌کنم مشکلی با جدایی او وجود داشته باشد.»

گفته می‌شود کار فرزاد حاتمی که از فولاد رضایتنامه گرفته با نفت تهران تمام است. به این ترتیب رضا نوروزی هم می‌تواند به پرسپولیس برود  تا دایی راضی به جدایی سیدصالحی و رفتن او به سپاهان بشود.
 

اخبار مرتبط
 
 
                   
فرستادن دیدگاه

cname cname
cname
cname
captcha
ارسال دیدگاه
msg

دیدگاه خوانندگان

policy
تازه ترین ها
جایگاه تبلیغات
جایگاه تبلیغات